18.06.2024 GalvenaSatursKontaktinformācija

Mājas lapas ar CMS

Mūsdienīgs vebsaits pieprasa pašu mūsdienīgāko programmu risinājumu izmantošanu. Mūsu speciālistiem piemīt bagāta pieredze dažādu web-pielikumu izstrādē.

Viņi varēs adaptēt jūsu resursam kā tradicionālos elementus – viesu grāmatu, atsauksmes, forumu, čatu, balsošanu, - tā arī sarežģītākus – meklēšanu serverī, internet-veikalu, satura vadīšanas sistēmu, datu bāzes un citas interaktīvās sistēmas.

Dinamisku web-sistēmu izmantošanas pieredze parādīja, ka no laika un materiālo izdevumu skatu punkta informācijas pildījuma atjaunošana paša spēkiem var izrādīties efektīvāka. Tāpēc vebsaita īpašniekiem tiek izstrādātas administrēšanas sistēmas, kas atļauj atjaunot informāciju, pievienot sadaļas, izmainīt cenu sarakstus, jaunumus, vakances utt. nepieaicinot darbiniekus no malas. Tādas sistēmas sauc par CMS (Content System Manager).

Mājas lapas ar CMS (Content Management System) – tas ir vebsaits ar sistēmu, kas dod iespēju patstāvīgi atjaunot informāciju vebsaitā. Tāpat ir iespējams pasūtīt produkcijas katalogu, datu bāzi, online-pasūtīšanu, aptaujas, atsauksmes. Tas viss ir paredzēts tam, lai padarītu Jūsu interneta resursu par patiesi noderīgu darba instrumentu.

Internet-veikals

Internets kļūst par lielāko pasaules tirgus laukumu. Internet-veikali ziņo par kārtējo pārdošanas apjoma pieaugumu, un gaidāmais tirgus pieaugums daudziem varētu kalpot par signālu sava elektroniskā biznesa radīšanai. Mūsu kompānija rada „elektronisko veikalu aiz atslēgas”.

Internet-veikals – tā ir „Korporatīvā prezentācija” + visu jūsu produktu katalogs: fotogrāfijas, apraksts, modelis, cena. Katalogā var arī pievienot gan jaunas sadaļas, gan produktus (fotogrāfijas, apraksti, cenas), izdzēst neaktuālās. Internet-veikals ir aprīkots ar sistēmu, kas automātiski aizsūta uz e-mailu groziņu ar apmeklētāja izvēlētajiem produktiem / pakalpojumiem.

Ar vebsaita izgatavošanas vai citu mūsu pakalpojumu pasūtījumu jautājumiem Jūs varat griezties pa telefonu +371 7285098, pa faksu +371-7285010 vai pa elektronisko pastu.


  Mājas lapa  "Biznesa klase"

Izpildes termiņš – 2..4 nedēļas (no visas nepieciešamās informācijas saņemšanas dienas) 

Pamatnodaļas: 3 valodas (RUS, LAT, ENG) *, CSM izvietošanas sistēma (tas nozīmē, ka Jūs paši varat mainīt informāciju gada laikā), kompānijas jaunumi (dinamiskās lapas paplašinātais variants – attēli, jaunumu arhīvs), atgriezeniskā saikne (veidlapa, lai nosūtītu pieprasījumu uz Jūsu kompānijas adresi).

Piedāvājumā ietilpst: hostings (izvietošana) uz gadu, 3 pastkastes (uz gadu), statistikas sistēma, domēna vārds (.lv/ .com/ .biz/ .net/ .org/ .ru zonā) uz gadu.

 

* Tulka pakalpojumi cenā nav iekļauti.

 
 
|  Galvena  |  Saturs  |  Kontaktinformācija  |


   Lapa mainīta: 2023. gada, 01. martā, 13:25

Copyright © 2005-2014 Eurodata SIA                  Powered by FleksCMS